Zesvětělení zubů s ionizací

Dentalux

NOVINKA ZESVĚTLENÍ ZUBŮ S IONIZACÍ

V BEAUTY by IBT dosáhnete zářivého úsměvu s přístrojem Magic White za pomoci intenzivního modrého studeného světla v kombinaci s aplikátorem plněným bezperoxidovým gelem. Zelené světlo - ionizace - Vám pomůže zvýšit účinek zesvětlení a zároveň regeneruje zuby a dásně. Jedná se nejen o nejefektivnější, ale také zcela bezpečnou technologii, pomocí které dosáhnete zářivého úsměvu.

Postup ošetření

  • možnost vyčištění zubů zubním kartáčkem či čisticí vodičkou pokud je máte silně zašpiněné
  • vložení aplikátoru s neperoxidovým gelem do dutiny ústní
  • 20 min. bude působit modré a zelené světlo lampy Magic White

Jak ošetření zesvětlení zubů funguje?

Gel v aplikátoru se zvolna rozkládá. Tento rozklad je aktivován a urychlen intenzivním zářením modrým světlem. Vznikající kyslík při rozkladu na kratičkou chvilku existuje ve formě atomární jako radikál. Tento je extrémně reaktivní, napadá všechny okolní organické nečistoty a barviva. Některé z nich zcela rozštěpí a jiné převede do bezbarevné formy.

Přirozená barva zubů není čistě bílá. Žádné zuby nejsou ve své přirozenosti zcela bílé, ale mají vždy určitý barevný nádech, který je nejvíc patrný na nejtmavší části zubu, tedy na zubním krčku. V současné stomatologii se v zásadě určují tři základní odstíny zubů – hnědý, žlutý a šedý. Každý jednotlivý zub má ve srovnání s ostatními zuby své charakteristické barevné tónování.

Dosáhnete přirozeně zářivého úsměvu.

Jak dlouho přetrvá výsledek zesvětlení zubů?

Výsledný efekt závisí především na dokonalé hygieně dutiny ústní, dále na složení stravy, intezitě kouření a celkovému životním stylu. Pouze dokonalou hygienou zpomalíte usazování pigmentů na vašich zubech. Po čase, který je vždy velmi individuální – průměrně 2–6 měsíců, možná opět pocítíte nespokojenost s odstínem svých zubů a podstoupíte zesvětlení zubů znovu.

Zesvětlení zubů neperoxidovým gelem se může opakovat nejdříve cca za 2 měsíce, ale účinek vydrží až půl roku

Přípravky nenarušují zubní sklovinu, nezapřičiňují přecitlivělost zubů.