Péče o ruce

Hand Spa

HAND SPA - OZONOVÁ REGENERAČNÍ KOUPEL RUKOU s FOTOTERAPIÍ

HAND SPA je revolučním prostředkem pro péči o nehty, ruce a nohy.

V dnešní době každý věnuje péči obličeji a postavě podstupováním dlouhodobých a nákladných procedur. Také nehty jsou velký business, ale co ruce? Chytří lidé říkají, že "ruce jsou oknem do duše…". Pohledem na ruce bychom měli porozumět chování těch, se kterými komunikujeme. Takže ruce jsou jakýmsi druhem prezentace, ačkoli jsme ještě ani nepromluvili. Pokud se o své ruce nestaráte, každému prozradí Váš pravý věk a malý zájem v péči o sebe samu.

HAND SPA Vám pomůže v každodenním životě ke zdravému a mladistvému vzhledu rukou, nohou s hladkou a vypnutou pokožkou bez vrásek.

HAND SPA přichází s kompletní profesionální kosmetickou řadou osmi produktů pro péči před a po ošetření.

HAND SPA je profesionální přístroj pečující o krásu rukou a nohou díky:

  • Vodní masáži s totálním masážním ozonovým efektem.
  • LED – Chromotherapy - Fototerapie s červeným ( stimuluje krevní oběh, nervový systém, metabolismus, zdokonaluje buněčnou aktivitu, tvorbu kolagenu, aktivuje energetické rezervy), zeleným ( protizánětlivý efekt, vhodné pro problematickou pleť, vrásky a namáhanou pokožku), a modrým ( ideální pro citlivou pokožku, zklidňuje ji, ošetří i lehké spáleniny, nehtová podpora, bělení pigmentových skvrn) světlem
  • Kosmetickou péčí - profesionálních 8 druhů produktů SENSOL pro ošetření a 2 druhů pro domácí péči

Hand Spa

Ošetření

Jako první použijeme EXFLOATING CLEANER, jehož cílem je připravit pokožku na následující ošetření díky jemnému a povrchovému peelingu, který umožní lepší pronikání kosmetických přípravků. S Unique SC185 formulemi jemné struktury zaručují povrchové vyhlazení kůže během masáže. TINODERM-P aktivuje obnovování buněk a ochranu kůže. Tinocare GL je účinný k ochraně procesu kožních buněk. Pokrokový a efektivní princip, Sodium Hyaluronate, napomáhá obnově buněk a hydrataci.
Vyberete si 1 ze 3 našich přípravků do vody (ANTI WRINKLE - proti vráskám, WHITENING – bělení nehtů, NAIL REPAIR – regenerace nehtů)
Vložíte ruku do Hand Spa jednotky, kde si necháte přibližně 5 minut masírovat ve vodní lázni s ozonem a fototerapií (barva fototerapie se vybere podle druhu ošetření.
Po vodní masáži naneseme na pokožku GENE REBUILDER, pokrokový Moisturizing booster koncept se Sodium Hyaluronate a SETONIC M3 umí nastartovat zdroje vláhy v hluboké vrstvě pokožky. Je vědecky dokázáno, že tyto složky mají funkci zvlhčování pokožky s dlouhotrvajícím, ne pouze okamžitým efektem. Cílem je obohatit epidermální vrstvu s vysoce zvlhčujícími látkami přírodního původu, podobně jako, z biologického hlediska, komplex Natural Moisturizing Factors přírodně produkovaných kůží. Funguje na mechanismu pro formování struktury pokožky a uchovávání obsahu vody v pokožce. Z toho důvodu se pokožka rukou stává zdravou, jemnou, zvlhčenou a neuvěřitelně hladkou. Krouživými pohyby ruku jemně namasírujeme.
Naneseme REFRESHING CREAM, krém vysoké dermatologické úrovně starající se o pokožku rukou. Dodává jí odolnost po celý den, zvlhčuje a efektivně pokožku chrání před popraskáváním a červenáním. Je založen na aktivním přírodním principu rostlinného základu. Pravidelné používání výrobku bude mít blahodárné účinky pro elasticitu pokožky, chrání její elasticitu a jas. Zabraňuje červenání a podráždění. Pokožku opět jemně masírujeme, než se přípravek vstřebá.
Na závěr naneseme BIO TECH GEL, gel s novou unikátní složkou silicones polymer extract (výtažek), který zajišťuje jedinečný pocit Vaší pokožky. Čistí ji, vyhlazuje a zjemňuje ji. Udržuje sametově hedvábný a hebký pocit pokožky po dlouhou dobu. Pokožku opět jemně masírujeme, než se přípravek vstřebá.

Péče o ruce se se doporučuje opakovat po 20 dnech. U rukou s problémy jako je atopický ekzém, velmi suchá kůže, ..., doporučujeme 10 ošetření v opakovaných po 5 - 7 dnech.

Efekt z ošetření si udržíme co nejdelé domácí péčí pomocí HOMEKITu, který obsahuje REFRESHING CREAM a BIO TECH GEL

Hand Spa

Cena

1 ošetření rukou v délce 20 min.

  • 150,-Kč

1 ošetření nohou v délce 30 min.

  • 250,-Kč

HOMEKIT - Domácí péče o ruce, balení obsahující Refreshing cream (30 ml) a Bio-Tech gel (15 ml)

  • 570,-Kč

Návod k použití:

Užívejte každý den a více než jednou denně v případě vystavení se povětrnostním podmínkám či během zimního období za nízké vlhkosti nebo když je pokožka více popraskaná. Rozetřete větší množství Refreshing creamu a opatrně masírujte, dokud se nevstřebá. Potom vmasírujte Bio-Tech gel.