Neinvazivní liposukce

liposukce

Neinvazivní liposukce

V současné době každý ví, že nejrychlejší a nejsnazší cesta, jak se zbavit tuku a celulitidy je klasickou liposukcí.
Ta však přináší mnohé problémy jako jsou vedlejší efekty, invazivnost, bolestivost, dlouhá doba zotavení, trauma. Také většina lidí se obává této operace a použití anestetik.
Kryolipolýza či nejnovější mikrovibrační ultrazvuková liposukce jsou efektivní jako klasická liposukce, čelí všem problémům s nadměrným ukládáním tuků, ničí tukové zásoby.

Kontraindikace

onkologická léčba
epilepsie, silná antidepresiva
těhotenství, kojení
nemoc srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy, kožní a infekční onemocnění a jiné závažné onemocnění
implantáty z kovu v těle v místě ošetření
přenosné kožní onemocnění
Výsledky

Ošetření

Protože víme, jak důležité je pro Vás dosáhnout optimálních tělesných tvarů, sestavíme Vám po úvodní konzultaci plán ošetření, který buď kombinuje 2 níže uvedené přístrojové liposukce nebo využívá pouze jeden. Ošetření je zcela bezpečné, bezbolestné, ošetření je prováděno s příslušným gelem, energie je namířena pouze na tukovou tkáň

Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie (od 18 do 80 let).

Již při prvním ošetření můžeme zaznamenat úbytek v oetřované oblasti o 1 - 4 cm na obvodu a s dalšími sezeními pozorujeme úbytek tukových zásob, neestetické pomerančové kůže, kůže se zesiluje a zpevňuje.

Na závěr ošetření je nezbytná profesionálně provedená lymfatická drenáž, která odvede uvolněné zásoby z tukových buněk z těla ven.

CRYOMAX

Ošetření přístrojem CRYOMAX

Cryomax je první přístroj, který prezentuje na profesionálním estetickém trhu kvalitní a efektivní ošetření deskové kryolipolýzy. Cryomax je naprosto převratným přístrojem na trhu a dosáhnete nejlepších výsledků, jakých lze vůbec s přístrojovou technikou dosáhnout. Princip kryolipolýzy spočívá ve vyvolání zánětu v tukových buňkách, které v průběhu 2 měsíců odumírají.

Délka ošetření je od 30 min. do 40 min. podle velikosti tukové tkáně. Ošetření kryolipolýza se skládá z 8 ošetření 1x týdně. Začíná se kryolipolýzou a lymfodrenáží, následují 2 lymfodrenážní ošetření, dále 1kryolipolýza s lymfodrenáží a 4 lymfodrenážní ošetření. Lymfodrenážní ošetření se dají kombinovat s ošetřením mikrovibrační ultrazvukovou liposukcí pro zvětšení efetku.

Průběh ošetření

  • Nastartování lymfatického systému a aktivace lymfatických uzlin
  • Vlastní ošetření kryolipolýza
  • Lymfatická drenáž
  • Nastartování lymfatického systému a aktivace lymfatických uzlin
  • Lymfatická drenáž
ACTIVEA

Ošetření přístrojem ACTIVÉA Technologie

Ošetření mikrobibrační ultrazvuková liposukce s dermoultrazvukem je bezbolestné, klient pociťuje pouze příjemné teplo a umožňuje rychlou redukci tukové tkáně a nepěkného efektu běžné celulitidy. Ošetření přispívá ke zlepšení periferního oběhu krve a k odvedení usazených tekutin. Přístroj ACTIVÉA Technologie prostřednictvím 12 destiček vydává mikrovibrace s kontrolovaným kmitočtem a výkonem a v ošetřované tkáni poruší pouze membrány tukových buněk. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru, následně je odplaven lymfatickými a krevními cestami, metabolizován játry a přes ledviny odveden ven z těla.

Vlastnosti mikrovibračních ultrazvukových a dermoultrazvukových vln:
MECHANICKÝ EFEKT: Ultrazvukové mikrovibrace a dermoultrazvuk způsobují v tkáních účinek cyklické komprese a dekomprese, intracelulární a extracelulární částice získají oscilační pohyb (mikromasáž). Tento účinek usnadňuje rozpad triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. To způsobí oslabení a porušení membrán adipocitů, které uvolní mastné kyseliny a zlepší buněčný metabolismus, zpevní svalová vlákna a kůži
TEPELNÝ EFEKT: Mechanická energie mikrovibračního ultrazvuku a dermoultrazvuku je přeměněna na tepelnou energii molekulárním pohybem mezi pokožkou a deskou. To znamená další uvolnění obsahu tukových buněk mimo buňku a zlepšenou funkci na buněčných membránách - buněčného metabolismu a krevního oběhu.

Délka ošetření je od 40 min., počet návštěv se pohybuje od 5 do 10

Průběh ošetření

  • Nastartování lymfatického systému a aktivace lymfatických uzlin
  • Vlastní mikrovibrační ultrazvukové a dermoultrazvukové liposukční ošetření
  • Lymfatická drenáž

Pro podrobné informace nás neváhejte kontaktovat