Nejsme studio, jsme showroom firmy IB Technology s.r.o., její odborné pracoviště

IB Technology s.r.o. - od roku 2005 prodáváme, školíme a servisujeme přístrojovou technologii pro doktorská, fyzioterapeutická, beauty, masážní a kosmetická pracoviště. Vystavujeme na všech významných veletrzích jak v České, tak i ve Slovenské republice, zúčastňujeme se fyzioterapeutických kongresů a jiných akcí. Pořádáme školení a rúzné demoakce.

Našich bohatých zkušeností jsme se rozhodli využít a v exkluzivní čtvrti Hanspaulka, kde sídlíme a máme nejmodernější technologii, Vám nabízíme nespočet profesionálních ošetření a odborné konzultace.

Naším cílem je psychická, fyzická a zdravotní harmonie klientů a profesionální přístup, nastartujeme Vaše tělo k správné funkčnosti a postaráme se o hezký vzhled Vaší postavy. Svěřte se do rukou vyškoleným odborníkům a nejmodernější přístrojové technologi, či se nechte hýčkat v rukou našich příjemných masérek.


Beauty by IBT na stránkách Facebooku

 

Napsali o nás, různé soutěže:


Liposukce zmražením kryolipolýza

Internetový časopis KOSMETIKA & WELLNESS

Inzerce anglického přístroje CRYO MAX na novinku - ošetření kryolipolýza - liposukce zmražením

Nový přístroj na revoluční odbourávání tuků v našem studiu Beauty studio Hanspaulka.

Péče o zákazníky je stále v našem studiu Beauty studio Hanspaulka na vysoké profesionální úrovni.

Novou metodu kryolipolýzu v našem studiu Beauty studio Hanspaulka provádějí vyškolení pracovníci v zahraničí, kteří jsou i zároveň lektory a školí pracovníky jiných studií.

Ošetření kryolipolýza - liposukce mražením v našem studiu Beauty studio Hanspaulka je vykonáváno nejmodernější technologií vysoké kvality.

Kavitace a depilace


Internetový časopis Rodina a finance

Článek "Kavitace a trvalá epilace v Praze"

doporučuje ultrazvukové kavitační ošetření a ošetření depilace chloupků v našem studiu Beauty studio Hanspaulka.

Ultrazvukové kavitační ošetření a ošetření depilace chloupků v našem studiu Beauty studio Hanspaulka je na vysoké profesionální úrovni.

Ultrazvukové kavitační ošetření a ošetření depilace chloupků v našem studiu Beauty studio Hanspaulka provádějí vyškolení pracovníci v zahraničí, kteří jsou i zároveň lektory a školí pracovníky jiných studií.

Ultrazvukové kavitační ošetření a ošetření depilace chloupků v našem studiu Beauty studio Hanspaulka je vykonáváno nejmodernější technologií vysoké kvality.

Beauty studio Hanspaulka-reklama


Červen 2010 Rádio See Jay

Soutěž o poukaz na ošetření ultrazvuková kavitační liposukce přístrojem OMNIKA

Ultrazvukové kavitační ošetření s radiofrekvencí je zcela bezbolestné.

Ultrazvukové kavitační ošetření odstraní přebytečné tukové zásoby, radiofrekvence se postará o vyhlazení celulitidy a zpevnění kůže.

Na závěr je provedena lymfodrenáž přístrojem DERMO V4, která podpoří zaktivovaný metabolismus v odstraňování kavitací odstraněných tukových zásob


Spolupracujeme


IBTechnology s.r.o. IBTechnology s.r.o. - výhradní dovozce přístrojové technologie firem TRIWORKS, SKINEXIANS, BTGEAR, FABBRIMARINE, SENSOL, CALDERA, AEPH
AKTIN AKTIN - webový server se sportovní tematikou
ZÁZRAKY DUŠE ZÁZRAKY DUŠE s.r.o. - MASÉRSKÁ ŠKOLA ROKU 2010