Péče o obličej včetně krku a dekoltu

 

Masáž obličeje a laserová gelová maska

Omlazení plazmou

Fotorejuvenace

Vakuová terapie

Radiofrekvenční ošetření

Laserová gelová maska

Kontraindikace


onkologické onemocnění
epilepsie
kardiostimulátor

Masáž obličeje a laserová gelová maska

Ošetření masáž obličeje vakuovým přístrojem DERMO V4 pro speciální povzbuzení, lifting a regeneraci pleti obličeje, obzvláště kolem očí, pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima, a regeneruje.

Laserové ošetření spolu s gelovou maskou nové generace se speciální GAMA NATTO GUM formulí aktivuje činnost buněk, urychluje jejich obměnu a tím pleť omlazuje, vyhojuje záněty a odstraňuje infekce, je vynikající pro ošetření akné a jiných problémů s pletí.

GAMA NATTO GUM HYDROGEL formule je speciální, vellice účinná přísada pro hydrataci pleti, která se kdy objevila. Jedná se o přírodní extrakt mořských medúz, obsahující biopolymer s jednotlivými řetězci amynokyselín. GAMA NATTO GUM hydratuje jednotlivé vrstvy pokožky, zvýšením aktivity přirozených mechanizmů, které dodávají pokožce vlhkost. Speciálně účinné ingredience zvyšují efekt vstřebávaní i do hlubší vrstvy pokožky. L-Ascorbic acid (kyselina askorbová) obohacuje pokožku o volné radikály a tím ji viditelně rozjasňuje. Mikrogelová maska na tvář obsahuje dostatečné množství kolagenu, který napomáhá pleti navrátit pružnost a elasticidu.

Ošetření

Ošetření je příjemné, bezbolestné, bez zarudnutí či podráždění pokožky. Pleť po ošetření je čistá, jemná a rozzářená. Délka ošetření obličeje je 50 min., a opakuje po 14 - 30 dnech.

Průběh ošetření

  • Nastartování lymfatického systému, aktivace lymfatických uzlin
  • Vakuová masáž masáž obličeje
  • Mikrogelová maska
  • Ošetření pleti laserem
Péče o obličej

Kontraindikace


nemoci krve
nádory
epilepsie
záněty
zanícení nebo lokální infekce kůže

Omlazení plazmou

Otázky k ošetření

Doporučená délka trvání ošetření

Ošetření je určeno pro mnoho vynikajících výsledků, a to proto, že jsou k dispozici 3 různé fáze v rámci ošetření. Každá fáze má zásadní význam pro konečný výsledek, který má odstranit volné radikály z kůže a obnovit její mladistvý vzhled. K zajištění těchto výsledků trvá každé šetření přibližně 60 až 80 minut.

Kolik ošetření je třeba?

Stačí jedno ošetření u osob do 40 let. Terapie u starších osob by měla zahrnovat alespoň 6-8 sezení pro stabilní a vynikající výsledky a vrácení jejího mladistvého vzhledu. Každé ošetření poskytne pleti dostatek záporných iontů kyslíku v boji s negativním vlivem volných radikálů.

Jak rychle se objeví výsledky?

Obecně řečeno, můžete vidět výsledek hned po prvním ošetření. Pleť bude viditelně jasnější a pevnější, zavřou se póry a bude zářivá. Po skončení ošetření si všimnete, že vrásky jsou vyhlazeny, pleť je jasnější a obličejové kontury jsou pevnější.

Jak dlouho výsledek ošetření vydrží?

Když vstoupí dostatek záporných iontů kyslíku do kůže, kde se sváží s volnými radikály, po dobu přibližně 6 měsíců budou pomáhat proces stárnutí zastavit, což povede k vašemu mladšímu vzhledu a zlepší se stav všech vašich kožních problémů. A co víc, výsledky ošetření budou mít skutečně dlouhodobé účinky 2-3 roky.

Je cítit nějaká bolest v průběhu ošetření?

Neexistuje žádná bolest nebo nepříjemný pocit s touto novou technologií. V průběhu ošetření však budete pociťovat mírný pocit tepla na kůži, když záporné ionty kyslíku vstupují do kůže.

Péče o obličej

Kontraindikace


přenosné kožní choroby

Vakuová terapie

Vakuum je "nejzdravější" technologie v beauty oboru vůbec. Co do účinnosti se vyrovná ostatním technologiím jako je radiofrekvence, ultrazvuk, ... Ošetřením obličeje zlepšíme nejen zdraví, vzhled Vaší kůže, ale i Vaší psychiku.

Ošetření

Vakuová terapie se skládá z kombinací různých masážních technik, jako je automatické nastartování lymfatického systému, masáž dutiny břišní, reflexologie, masáž svalových vláken, vyhlazování hlubokých vrásek, zpevňování podbradku a lícních kostí, stimulace a masáže lymfatických uzlin.
Terapii je možné opakovat několikrát ročně. Každá terapie je charakterizován 6-8 ošetřeními, mezi nimiž je 7-10 dní pauza.

Péče o obličej

Kontraindikace


nemoci krve
nádory
epilepsie
kardiostimulátor
záněty
zanícení nebo lokální infekce kůže

Radiofrekvenční ošetření

Radiofrekvence je známá technologie, která se používá k chirurgickým účelům již asi 5O let. V průběhu let, s rozvojem neinvazivních technologií jako alternativy k těm chirurgickým, se radiofrekvence rychle rozšířila a to i do oblasti estetické medicíny.
V estetické oblasti se radiofrekvenční vlny využívají pro obnovení zdrojů organismu, znovunastolení harmonie mezi všemi komponenty duševní a tělesné pohody a krásy. Zahříváním spodních vrstev kůže – dermy a současně chráněním povrchových vrstev – epidermy, radiofrekvenční vlny působí přímo na kolagenová vlákna, která se smršťují a pokožka pak vypadá jako po liftingu.

Ošetření

Ošetření RF se skládá z kombinací různých technik, jako je automatické nastartování lymfatického systému, masáž dutiny břišní, vyhlazování vrásek, zpevňování podbradku a lícních kostí, stimulace a masáže lymfatických uzlin. Účinek ošetření zefektivníme použitím sér (lifing, revitalizující a antiakné).
Ošetření je možné opakovat za 20 - 30 dní