PLAZMOTERAPIE - Plazma, 4. fyzikální skupenství - omlazení plazmou - tokem plazmy, redukce vrásek, pigmentových skvrn, zčervenání, rozjasnění a mladistvý vzhled kůže

PLAZMA - OMLAZENÍ PLAZMOU

Plazma, účinná světová novinka - omlazení plazmou, redukce vrásek, pigmentových 
   skvrn, zčervenání


PLAZMA - OMLAZENÍ PLAZMOU - TOKEM PLAZMY

SVĚTOVÁ NOVINKA - omlazení pleti plazmou - tokem plazmy

NEJMODERNĚJŠÍ METODA OMLAZENÍ - VÝRAZNÝ VIDITELNÝ EFEKT JIŽ PO PRNÍM OŠETŘENÍ - JEDINÉ OŠETŘENÍ, PO KTERÉM DÁLE MLÁDNETE

Revoluční novinka, anglický přístroj DETON-X, generuje proud negativních iontů kyslíku a aplikuje ho do kůže, negativní ionzy kyslíku v kůži na sebe váží volné radikály, které způsobují stárnutí, povadlost pleti, snižují pružnost kolagenních vláken a tím pádem i elasticitu kůže a následné prohlubování vrásek.

Negativní ionty kyslíku mají desinfekční účinky čili ošetření je také vhodné pro osoby trpící akné.

V malém množství (cca 100 - 20 000/cm3) nalezneme negativní ionty kyslíku v prostředí, kde se běžně nacházíme a pohybujeme. Přístroj DETON-X produkuje množství 5 biliónů negativních kyslíkových iontů na cm3, které jsou aplikovány do kůže do hloubky 0,5 - 2 mm.

A co si tedy máme představit pod slovem PLAZMA? Plazmu známe jako fyzikální pojem, ale také z lékařské terminologie jako součást složky krve. DETON-X generuje negativní ionty kyslíku, jež vznikají v hlavici přístroje a rychlostí 5 000 m/s (18 000km/hod), jsou hnány do kůže se 100% vstřebatelností.

Ošetření omlazení plazmou - tokem plazmy je 250 krát účinnější než běžná oxygenoterapie

Při této rychlosti dochází k jevu, kdy se negativní ionty kyslíku třením o sebe rozžhavují a v aplikační hlavici je viditelný modrý plamen kyslíku (plazmatické skupenství).

Po ošetření je nutné minimálně 48 hodin udržet pleť v klidovém režimu, jelikož pleť obohacená kyslíkem stále pracuje. Tzn. nenavštěvovat sauny, solária, neslunit se, nepoužívat peelingy. Zkrátka nechte pleť odpočinout. Doporučuje se používat běžný Vámi užívaný denní a noční krém, lehký make-up či pudr. Pleť má po ošetření sjednocenou barvu, omlazený vzhled, dochází k redukci drobných vrásek, stažení pórů, vyblednutí pigmentových skvrn, zmírnění uhrovitosti pleti a pozvednutí kontur obličeje. Pleť je celkově oživěnější, revitalizovaná, a to vše již po prvním ošetření! Ošetření se aplikuje na nejen obličej, krk a dekolt s tím, že výběr zvolené části těla záleží pouze na Vás.

Ošetření přístrojem DETON-X je bezbolestné, neinvazivní a s viditelným efektem. Četnost ošetření záleží na Vás, pokud jde pouze o udržení mladistvého vzhledu, tak 1 za 1 - 5 měsíců, pokud máte problém (akné, kruhy či váčky pod očima, ..) doporučuje se po cca 6-ti ošetřeních (1 krát týdně), poté zachovat půlroční či roční klidový režim a kůru absolvovat znovu.

Klikněte na tento řádek a podívejte se na video, na úžasný výsledek ošetření Omlazení plazmou přístrojem DETON X

video Omlazení plazmou Deton X

Výsledek omlazení plazmou je dlouhodobý.

Ošetření omlazení plazmou - tokem plazmy lze aplikovat na tělo i obličej

Výhody ošetření plazmou

 • dlouhotrvající omlazení a regenerace, vyhlazení vrásek
 • zesvětlení pigmentových skvrn, odstranění kruhů a váčků pod očima
 • obnova metabolických funkcí
 • odstranění zčervenání kůže
 • odstranění akné
 • mladistvý vzhled kůže
 • zlepšení stavu kůže při lupénce

1 ošetření je až 250x účinnějšího než ošetření oxygenoterapií

Díky metodě aplikace super rychlého proudu negativních iontů kyslíku (totální kyslíková masáž) je tato metoda naprosto revoluční a jediná svého druhu.

Srovnání průniku oxygenů do kůže vzduchem, oxygenoterapií a přístrojem na omlazení plazmou

Plazma - omlazení plazmou - průnik

Dokumentace - klientky před a po 1 ošetření

Plazma - omlazení plazmou - ošetření

Plazma - omlazení plazmou - ošetření

Plazma - omlazení plazmou - ošetření

Plazma - omlazení plazmou - ošetření

Plazma - omlazení plazmou - ošetření

Plazma - omlazení plazmou - ošetření

Princip omlazení plazmou

100% průnik negativních kyslíkových iontů (nazývaných „vitamínem vzduchu“) přímo do kůže (díky velké rychlosti průniku) a následné aktivnímu sloučení s volnými radikály, které zapříčiňují stárnutí, vrásky, povadlost pleti, skvrny atd. Dochází k zániku volných radikálů a vzniku kyslíkových iontů.

Postup ošetření plazmoterapie:

 • Ultrazvukové čištění pleti
 • Ošetření omlazení tokem plazmy
 • Aktivace lymfatického systému a lymfatická vakuová drenáž